неділя, 11 березня 2018 р.

Золото XII Паралімпійських ігор

Уродженець Сум Віталій Лук’яненко став  першим українським переможецем на XII Паралімпійських зимових іграх в Південній Кореї.Він виграв біатлонну гонку на 7,5 км для людей з вадами зору, випередивши  на 14 секунд білоруса Івана Голуба.

Максим Яровий на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані здобув для Української збірної другу золоту нагороду.Яровий посів перше місце серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату в лижних перегонах сидячи на дистанції 15 кілометрів.

Представник Чернігівської області Ігор Рептюх (ураження опорно-рухового апарату) виграв золоту медаль у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи).

Тарас Радь на Паралімпіаді у Пхьончхані виграв золоту медаль у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та став наймолодшим переможцем у Збірній України.

Оксана Шишкова здобула п'яту золоту нагороду для збірної України на XII зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані (Республіка Корея).
Шишкова посіла перше місце у біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору.